Ręczniki do rąk

Mungo to więcej niż ręczniki. To historia ich powstania, kolor inspirowany naturą oraz zaangażowanie ludzi, którzy z pasją i dbałością o detal tkają każdy z nich. Zachwycające ręczniki Mungo pokocha każdy prawdziwy wielbiciel wyjątkowych i paradoksalnie niecodziennych przedmiotów codziennego użytku. Znane na całym świecie małe i duże ręczniki Mungo to różnorodność wzorów, kolorów i splotów, które gwarantują, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy zarówno małe ręczniki Mungo do rąk, jak i większe ręczniki kąpielowe. W naszym sklepie znajdziesz:aksamitnie miękki Belgian Waffle o charakterystycznym waflowym splocie, niezwykle popularny w Europie, elegancki ręcznik Continental, ponadczasowy i stonowany Interlace, barwny Itawuli inspirowany afrykańskim krajobrazem, monochromatyczny i gustowny Tawulo, wyrafinowany Willow Weave inspirowany wzorem tkackim z XVII wieku. 

Tkane z czystej bawełny najwyższej jakości materiały sprawiają, że ręczniki posiadają jedwabistą, gładką i bajecznie miękką teksturę. Mungo doskonale łączy piękno i praktyczną stronę swoich produktów, dlatego każdy mały i większy ręcznik Itawuli, Belgian Waffle, Continental, Interlace, Tawulo i WIllow Wave: jest wyjątkowo chłonny, bardzo szybko schnie, jest ekologiczny (niska masa zużywa mniej energii do prania i suszenia), jest kompaktowy i doskonały w podróż! 

Gdy raz odczujesz przyjemność z używania ręcznika do rąk Itawuli, Tawulo lub innego z rodziny Mungo także w większym rozmiarze, nie zamienisz go na żaden inny. Pozwól, aby naturalne piękno uprzyjemniało Twoje dni.

Ręczniki do rąk  Jest 13 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 13 elementów

Nowe produkty

Tagi