Cera zmienia się wraz z wiekiem. Z czasem pojawiają się na niej mało estetyczne zmarszczki, kurze łapki czy bruzdy. Żeby zapobiec ich powstawaniu, należy sięgnąć po preparaty, które zapewniają skórze gładkość i odpowiednie napięcie. Rozwiązaniem są kremy do twarzy z dodatkiem jedwabiu.

Jedwab to włókno o zaskakujących właściwościach. Świetnie sprawdza się zarówno do produkcji luksusowego materiału, jak i w preparatach pielęgnacyjnych. To głównie dzięki temu, że jego proteiny posiadają strukturę niemalże identyczną z białkiem występującym w skórze człowieka. Jedwab skutecznie wypełnia wszystkie pojawiające się na twarzy ubytki. Jednocześnie polepsza nawilżenie cery, jako że przyśpiesza proces wchłaniania składników odżywczych z kremów i maseczek. Znany jest ze swych regeneracyjnych właściwości, które polepszają gojenie się ran i stanów zapalnych.

Wysokiej jakości, naturalny krem do twarzy Godding & Godding może być stosowany w każdym wieku. Skutecznie zwalcza zarówno młodzieńcze niedoskonałości, jak i zmarszczki pojawiające się w okolicach oczu, czoła czy na szyi. Jego skoncentrowane działanie sprawia, że jeden słoiczek stosuje się przez długi czas.

Kremy do twarzy  Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Katalog
Włączone filtry:
    Dostępność
    Nowe produkty
    Tagi