Oferta, obejmująca bawełniane ręczniki Mungo wykonane z wysokiej jakości bawełny, została stworzona z myślą o najbardziej wymagających miłośnikach komfortu. Czy w czasie codziennej higieny liczy się dla Was przede wszystkim wygoda i miłe odczucia? Skóra jest delikatna albo po prostu nie chcecie ryzykować jej podrażnienia? W przygotowanym przez nas asortymencie z pewnością znajdzie się produkt, który spełni oczekiwania.

Każdy ręcznik Mungo, który znajduje się w naszej ofercie to efekt wieloletniego doświadczenia, ale także wrażliwości na potrzeby ludzkiego ciała. Bawełniany ręcznik Mungo jest wykonany ręcznie z naturalnych włókien. Dzięki dbałości o każdy szczegół, a przede wszystkim poprzez odpowiedni dobór materiału, charakteryzuje się on doskonałą absorpcją wody oraz wytrzymałością. Łatwo się pierze i przechowuje, ponieważ zajmuje bardzo mało miejsca. Przyjazne dla środowiska ręczniki zarówno o płaskim, jak i waflowym splocie szybko schną i są bardzo praktyczne. Sprawdzą się nie tylko podczas codziennej higieny, ale także w kuchni, na plaży, basenie czy wyjeździe.

Ekologiczne bawełniane ręczniki

Jako jedna z niewielu tego typu firm, charakteryzuje nas to, że czuwamy nad każdym etapem produkcji, od pomysłu do gotowego produktu. Robimy to już od 1998 roku, kiedy to mistrz tkactwa – Stuart Holding rozpoczął działalność w tym zakresie. Projektując, czerpiemy inspiracje z historycznych źródeł na temat wzorów, które dostosowane są do dzisiejszych wymagań. W naszych produktach widoczne są wyraźne wpływy afrykańskie, ale nie brakuje też bardziej tradycyjnego wzornictwa.

Unikatową wartością, jaką charakteryzują się ręczniki Mungo, jest to, że nowa, wyprodukowana tkanina jest zabierana do domu przez pracowników i testowana w codziennych warunkach. W ten sposób poznawane są ich indywidualne cechy, które można jeszcze dopracować, by efekt był jak najlepszy. Bardzo cenimy sobie zdanie naszych współpracowników, którzy przekazują nam cenne uwagi. Razem pracujemy na sukces firmy. Wspólne działanie i dobra atmosfera wpływają na kreatywność. Dzięki temu pojawiają się coraz ciekawsze wzory i warianty oferowanych produktów. Każdy ręcznik bawełniany Mungo to gwarancja zadowolenia i użytkowania przez długi czas. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem. Zapewniamy, że warto zainwestować w nasze produkty.

Bawełniane ręczniki  Jest 32 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 32 elementów
Nowe produkty
Tagi