Narzuta Bakuba Midnihgt Cobalt

Nowy produkt

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

592zł

Narzuta Bakuba jest inspirowana rytmicznym designem tkaniny Kuba, która od wieków tkana jest w Afryce Środkowej. Tradycyjnie była tkana z liści palmy rafiowej i dekorowana naturalnymi barwnikami i haftem.

Odważna i solidna bawełniana narzuta z zygzakowatymi i geometrycznymi wzorami

Kuba Cloth to jedna z najbardziej ekscytujących wizualnie tkanin na świecie, która wywarła wpływ na wielu artystów, w tym Henri Matisse i Pablo Picasso. Matisse był tak zafascynowany tym materiałem, że zachował dużą kolekcję i pokazał ją na ścianach swojego studia.

Nasze własne zainteresowanie tym cudownym i unikalnym afrykańskim materiałem zainspirowało projekt Bakuba Throw. Jest odważny i żywy, a jednocześnie elegancki i wyrafinowany. Tkany ze 100% bawełny uprawianej w Afryce Południowej w Mungo Mill.

Bawełna jest cudownie miękkim włóknem, chwalonym za trwałość. Silna trwałość kolorów oznacza, że Twoja narzuta Bakuba dobrze zachowua swój kolor, a jego oddychalność jest świetna do uzyskania „właściwej temperatury” niezależnie od pory roku.

Rzemiosło inspirowane stylem afrykańskim z odważnym zygzakowatym wzorem. Idealny do użycia jako narzuta na łóżko lub kanapę.

DETALE

Zaprojektowany Woven & Made in South Africa

100% bawełna

Obszywane wykończenie

40 'Prać w pralce

Używać żelazka do prasowania bawełny

Suszyć w suszarce w niskiej temperaturze

Nie wybielać

Jakie są wymiary tego produktu?

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Chcesz dowiedzieć się więcej o opcjach dostawy?

Zadzwoń do mnie lub napisz . 

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: