Bawełniany ręcznik plażowy Folly Blue Crab

Nowy produkt

8 Przedmioty

335zł

Duży i jasny ręcznik Folly, będący produktem nazwanym  „szaleństwa tkacza”, jest niezbędny na lato.

Folly nazwany jest także na cześć uroczego miasteczka Folly Beach w Południowej Karolinie, na południe od Charleston, gdzie niedawno Mungo otworzyło nowy amerykański sklep internetowy. Senna, rajska przystań dla surferów w mieście, nic tak nie mówi o lecie jak słone morskie powietrze, lepkie ręce od lodów małych dzieci i spacer po słynnej przystani nad wodą.

Ale jest jeszcze coś więcej.

Szaleństwo / ˈfɒli /: brak zdrowego rozsądku; głupota

Czy ręcznik plażowy Folly jest praktyczny? Cóż, nie byłby to pierwszy przymiotnik, który przychodzi mi na myśl, ale zdecydowanie warto go tak określić. To wszystko, czego możesz chcieć od ręcznika plażowego - jest duży, jasny, bardzo chłonny i stanowi świetne tło dla opalonego ciała.

Czy ręcznik plażowy Folly jest szalony? Cóż, prawdopodobnie będziesz tak wyglądać, gdy ten piękny wzór będzie odciśnięty na twojej twarzy po nieuchronnym zaśnięciu pod słońcem na jego miękkim, teksturowanym splocie. Ale głupio byłoby też nie pożądać jednego z tych ręczników z limitowanej edycji, aby towarzyszył Ci w nadchodzących letnich przygodach.

Pierwsza partia została wyprzedana w ciągu kilku tygodni, więc lepiej poznaj nową kolorystykę Fiddler Crab, zanim wszystkie wyskoczą z naszych sklepów.

Wszystkie produkty Mungo są starannie zaprojektowane i indywidualnie tkane na naszych odnowionych krosnach w Mungo Mill w zatoce Plettenberg.

W ramach naszego celu zrównoważonego rozwoju przekazujemy 1% naszego rocznego obrotu na naszą Inicjatywę Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, MOVE, która ma na celu ochronę środowiska i wzmocnienie pozycji obywateli w zatoce Plettenberg.

DETALE

Zaprojektowany Woven & Made in South Africa

Rozmiar 108 x 194 cm 

100% bawełna

40 'Prać w pralce

Używać żelazka do prasowania bawełny

Suszyć w suszarce w niskiej temperaturze

Nie wybielać

Wykończone obszyciem

Jakie są wymiary tego produktu?

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Chcesz dowiedzieć się więcej o opcjach dostawy?

Zadzwoń do mnie lub napisz . 

+48 609 845 960

amelia.holowacz@justafrica.pl

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: