Bawełniany ręcznik Itawuli Emerald Green

Nowy produkt

6 Przedmioty

104zł

Piękny ręcznik Itawuli oferuje szereg odważnych, ciepłych kolorów inspirowanych afrykańskim krajobrazem i dziedzictwem kulturowym. Dzięki skomplikowanym wzorom, odważnym i ciepłym kolorom, Itawuli jest wyjątkową pamiątką.

Itawuli w języku Khosa tłumaczy się jako „ręcznik”. Itawuli stało się jednym z najbardziej kultowych ręczników w naszej ofercie, uwielbianych za odważny design i wszechstronność. Widzieliśmy je jako koce piknikowe, narzuta letnia, pokrowiec na maty do jogi, obrus, nawet zamieniono je w odzież.

Pasiasty detal, który przebiega przez środek Itawuli, nawiązuje do tradycyjnych wełnianych koców Basotho. Te koce początkowo tkane były w Anglii. Jak głosi opowieść, 1cm "prążek" został wpleciony, aby wskazać miejsce, w którym ma zostać wycięty materiał. Ale partia z nietkniętymi paskami trafiła do Afryki Południowej. Niejasna skaza stała się popularna i została włączona do lokalnego projektu.

Ręcznik Itawuli jest utkany z 100% czystej bawełny uprawianej w Suazi. Płaska konstrukcja naszych ręczników zużywa mniej miejsca i wody podczas prania i są łatwe w utrzymaniu.

Możesz wziąć swój ręcznik, gdziekolwiek jesteś, ręczniki są idealnym towarzyszem podróży. Praktyczny dodatek do każdej podróży, możesz owinąć go wokół siebie, aby ogrzać się, położyć na nim na piaszczystej plaży, spać pod nim i patrzeć w gwiazdy.

DETALE

Zaprojektowany Woven & Made in South Africa

100% bawełna

40 'Prać w pralce

Używać żelazka do prasowania bawełny

Suszyć w suszarce w niskiej temperaturze

Nie wybielać

Wykończone obszyciem

Jakie są wymiary tego produktu?

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Chcesz dowiedzieć się więcej o opcjach dostawy?

Zadzwoń do mnie lub napisz . 

+48 609 845 960

amelia.holowacz@justafrica.pl

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: