Bawełniany koc Juno Charcoal

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

721zł

Narzuta Juno to klasyczny koc, idealny do sypialni, przytulanek na kanapie, gorącej czekolady na werandzie, kina na świeżym powietrzu lub pikniku pod gwiazdami. 

Stu, założyciel firmy Mungo, czerpiąc inspirację z tradycyjnych wzorów narzut, które utkano w Ameryce w XVIII wieku, stworzył piękny splot Juno. 

Historycznie kobiety tworzyły kołdry i narzuty, które wyrażały ich kunszt i umiejętności. Często były one wręczane jako prezenty ślubne lub były robione przez młodą kobietę, aby zabrać ją do domu przyszłego męża jako wiano. Jeśli ten nowy dom był oddalony od przyjaciół i rodziny, narzuta na łóżko stała się ważną pamiątką z jej dawnego życia. Narzuty te powstały również z okazji narodzin dziecka i innych doniosłych okazji.

Bawełna narzuty Juno jest cudownie wszechstronnym włóknem, chwalonym za miękkość w dotyku i trwałość. Co więcej, bawełna jest oddychająca - co czyni ją ulubioną i używaną przez cały rok jako pościel lub koce. Nasze narzuty Juno są dostępne w kolorze szarym, musztardowym i węglowym.

Jeśli lubisz rzut Juno, ale szukasz czegoś jaśniejszego, sprawdź Vrou-Vrou, który odważnie podkręca klasyczny splot waflowy.

DETALE

Zaprojektowany Woven & Made in South Africa

100% bawełna

Obszywane wykończenie

40 'Prać w pralce

Używać żelazka do prasowania bawełny

Suszyć w suszarce w niskiej temperaturze

Nie wybielać

Jakie są wymiary tego produktu?

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Chcesz dowiedzieć się więcej o opcjach dostawy?

Zadzwoń do mnie lub napisz . 

30 innych produktów w tej samej kategorii: