SSA-D-0019

Kołdra wypełniona jedwabiem - wiosna

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt


1 670zł

Jeśli sen i wygoda są dla Ciebie ważne, wykonana ręcznie bielizna pościelowa G&G zapewni najwyższą wygodę i luksus, zagwarantuje odpoczynek tak dla ciała jak i umysłu, aby rankiem, pełen energii, być gotowym na nowy dzień. 

Kołdry wypełnione jedwabiem to najwyższy komfort. W 100% naturalne, odporne na pleśń, kurz i roztocza, które nie są w stanie przetrwać w środowisku jedwabiu. Dzięki tym właściwościom jedwabiu kołdry, są higieniczne i hipoalergiczne. Są również niewiarygodnie lekkie i ogrzeją gdy panuje chłód oraz przyniosą ulgę w czasie upału. Wypełnienie kołdry jest lekkie i delikatne, idealnie układa się wokół ciała tworząc "kieszonki" powietrza, które ogrzewają się temperaturą śpiącego ciała.

KOŁDRA WYPEŁNIONA JEDWABIEM WIOSNA: Najpopularniejsza opcja, sprawdza się cały rok. Niezbyt gruba, nie przegrzewa, ale przy niższych temperaturach potrzebny będzie dodatkowy koc/kołdra. Wartość wg skali izolacji ciepła (tzw TOG RATING) 6,4. 

Jedwabna "watolina" zamykana jest w czystym 200-włóknowym bawełnianym perkalu. Jest zszyta wzdłuż brzegów i luźno utrzymywana na swoim miejscu, w taki sposób, aby jedwab się nie przemieszczał. 

Ów brak przeszywania pomaga utrzymać puch w środku oraz pozwala odświeżać i uzupełniać braki wypełnienia, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. 

Wszystkie z naszych elementów bielizny pościelowej dostarczane są w bawełnianym worku, co ułatwia sprawę podczas podróżowania lub przechowywania, a nawet można go wykorzystywać jako worek na brudna bieliznę. 

Kołdry wypełnione jedwabiem najlepiej prać w pralni, można też je odesłać do nas celem odnowienia. 

Można także delikatnie prać ręcznie w zimnej kapieli z użyciem płynu do jedwabiu, nie zagniatać, ani nie uciskać wkładu, prać delikatnie. Delikatnie wypłukać i pozostawić do wyschnięcia płasko układając. 

Zalecamy także przewietrzać kołdrę 3 lub 4 razy w roku. 

Dostępny rozmiar kołdry 150 x 200 cm 

Możliwe jest również indywidualne zamówienie pościeli pod konkretny wymiar łóżka. W takim przypadku proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

Amelia Leszczyńska - Hołowacz

609845960

amelia.holowacz@justafrica.pl

1 inny produkt w tej samej kategorii: