Ręcznik Willow Weave

Nowy produkt

46 Przedmioty

253zł

Ręczniki Willow Weave to klasyczna i wyrafinowana propozycja wyposażenia każdej łazienki. Nadano im tradycyjny wzór. Bazą dla tych ręczników był ręczny wzór tkacki z XVII wieku, dostosowany do krosien przez Master Weaver Stuart Holding.

Pierwowzór ręcznika Willow Weave pochodzi ze wzoru tkackiego opracowanego przez Marguerite Porter Davison. Po raz pierwszy ujrzał światło dzienne w 1944 roku w USA. Składał się z kompilacji ponad 200 ręcznie tkanych projektów sprowadzonych przez europejskich imigrantów w XVII i XVIII wieku.

Podczas rewolucji przemysłowej, wiele z tych tradycyjnych wzorów tkackich było zbyt skomplikowanych dla wczesnych maszyn i odchodziły one do historii w wyniku mechanizacji pracy. Master Weaver Stuart Holding obrał sobie za cel odtworzenie dawnego wzornictwa, właśnie dlatego do tkania używa się tradycyjnych krosien.

Ręcznik Willow Weave to skomplikowany projekt z przewodnim motywem szachownicy. Białe ręczniki są przerywane prostym splotem w różnych kolorach. Miękkie, chłonne i trwałe ręczniki są tkane z czystej bawełny uprawianej w Suazi.

DETALE

Wymiary

50 x 90 CM

97 x 158 CM

Zaprojektowany Woven & Made in South Africa

100% bawełna

Obszywane wykończenie

40 'Prać w pralce w 40 stopniach

Używać żelazka do prasowania bawełny

Suszyć w suszarce w niskiej temperaturze

Nie wybielać

Jakie są wymiary tego produktu?

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Chcesz dowiedzieć się więcej o opcjach dostawy?

Zadzwoń do mnie lub napisz . 

amelia.holowacz@justafrica.pl

+48 609 845 960

12 innych produktów w tej samej kategorii: