Bawełniany, tkany ręcznik Tawulo

Nowy produkt

32 Przedmioty

104zł

Ręczniki Tawulo, to doskonałej jakości tkane ręczniki wykonane z czystej bawełny porastającej obszary Południowej Afryki region Suazi. 

Piękne wyciszone odcienie z gamy Tawulo pięknie komponują się z wieloma wnętrzami, dodając indywidualnej tekstury i odcieni do łazienki. Również genialne na plaży lub do łazienki jako  ręcznik kąpielowy.

Dostępne są w trzech kolorach : Lunar; Snow; Thunder Grey.

Ręczniki Tawulo to klasyczny i oryginalny dodatek do ręcznego splotu Mungo. Ten teksturowany, monochromatyczny zakres jest przerywany kilkoma odważnymi kolorami w pasiastych detalach. Jedną z charakterystycznych cech jest to, że żadne dwa Tawulo nie są takie same, dzięki przypadkowemu toczeniu się przędzy wątkowej w procesie tkania.

Inspiracją do powstania tej techniki są historyczni tkacze w Zachodniej Afryce. Tradycyjnie barwione przędzy uzyskiwano przez ekstrakcję naturalnych barwników z roślin, co ograniczało się do tego, co rosło w ich regionie. Kiedy kupcy zaczęli przyjeżdżać do Afryki z całego świata, przywieźli ze sobą egzotycznie kolorowe tkaniny. Te tkaniny zostały rozplątane, a przędza ponownie utkana w połączeniu z lokalnymi przędzami, aby stworzyć hybrydę wzoru i koloru.

Ręczniki z płaskiego splotu Tawulo są tkane ze 100% bawełny uprawianej w Suazi. Są bardzo chłonne, szybkoschnące i przyjazne dla środowiska ze względu na małą masę. Wszechstronny ręcznik kąpielowy lub plażowy, który podczas podróży jest łatwy w utrzymaniu i zajmuje mniej miejsca niż ręczniki frotte.

DETALE

Zaprojektowany Woven & Made in South Africa

100% bawełna

40 'Prać w pralce

Używać żelazka do prasowania bawełny

Suszyć w suszarcew niskiej temperaturze

Nie wybielać

Wykończone obszyciem

Kolory: ostry biały z paskiem barwionym przędzą

Jakie są wymiary tego produktu?

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Chcesz dowiedzieć się więcej o opcjach dostawy?

Zadzwoń do mnie lub napisz . 

+48 609 845 960

amelia.holowacz@justafrica.pl

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

12 innych produktów w tej samej kategorii: