Nasze kąpielowe ręczniki, które doskonale sprawdzą się na wakacjach

Nasze kąpielowe ręczniki, które doskonale sprawdzą się na wakacjach

Zastanawiasz się, jaki ręcznik wybrać na plażę lub na basen? Przedstawiamy nasze okrycia kąpielowe – trwałe, miękkie oraz dobrze wchłaniające wodę. Można używać ich przez cały rok, a latem spakować do walizki, aby korzystać z nich również poza domem. Doskonale sprawdzają się podczas wakacji w ciepłych krajach.

Kryteria wyboru ręczników na wakacje

Dobry ręcznik pozwala szybko wysuszyć skórę niezależnie od tego, czy bierze się prysznic we własnej łazience czy kąpiel w słonej morskiej wodzie. Jednak to niejedyny czynnik, jaki należy wziąć pod uwagę. Również ważne są:

  • wytrzymałość – warto postawić na wyposażenie wysokiej jakości, które posłuży przez kilka letnich sezonów,
  • grubość – ręcznik nie może być zbyt gruby, jako że wówczas szybciej schnie, a do tego trudniej usuwa się z niego piasek,
  • miękkość – materiał nie powinien powodować podrażnień, nawet jeśli mocniej pocieramy nim skórę,
  • estetyka – gustowne wzornictwo i kolory sprawiają, że akcesorium pozostaje na zawsze modne.

Poza tym istotna jest wielkość – model przeznaczony na wakacje ot nie ręcznik do rąk. Powinien on mierzyć co najmniej 90x170 centymetrów. Wówczas można się nim w całości otulić od razu po wyjściu z wody i tym samym uniknąć gęsiej skórki.

Dlaczego nasze ręczniki to najlepsze rozwiązanie?

Jakość – na to zwracamy uwagę w pierwszej kolejności. Dlatego nasz materiał to wysokogatunkowa bawełna. Jest ona naturalna, przyjazna dla skóry, miękka i wytrzymała. Jesteśmy pewni co do jej zalet, jako że każda odmiana tego materiału została przez nas wielokrotnie przetestowana. Dzięki temu, że na bieżąco sprawdzamy wyroby, to możemy stale je udoskonalać. Bawełna odznacza się wysoką chłonnością, dlatego szczególnie dobrze nadaje się do tworzenia ręczników kąpielowych. Poza tym jest odporna na rozciąganie. Nawet po wielu praniach zachowuje swoją taką samą miękkość, jak na początku – jeśli nie możesz uporać się z ręcznikami, które z upływem czasu sztywnieją, koniecznie wypróbuj nasze produkty.

Wyroby o unikatowym charakterze

Ręcznik o waflowym splocie

Tym, co odróżnia naszą ofertę od innych, jest nie tylko wysoka jakość, ale również unikatowe wzornictwo. Inspirację czerpiemy z tradycji europejskiej, czego dowodem jest kolekcja Mungo. Te modele pokryliśmy klasycznymi i prostymi wzorami, wystarczy zapoznać się z ręcznikiem Belgian Waffle o waflowym splocie. Jednak jeszcze chętniej sięgamy po wzory i kolory charakterystyczne dla Afryki. Przedstawiamy produkty takie jak:

  • Willow Weave – wzór opracowany w USA na podstawie projektów stworzonych przez emigrantów z Europy. Splot jest prosty, ale sama struktura materiału – wyrafinowana. Jego wzornictwo nawiązuje do szachownicy. Do wyboru są różne wersje kolorystyczne. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają wyposażenia o uniwersalnym charakterze.
  • Itawuli – nazwa tego wyrobu w języku Khosa, jednym z języków Afryki Południowej, oznacza tyle co „ręcznik”. Itawuli odznacza się szczegółowym wzornictwem, a także ciepłymi kolorami, które połączyliśmy ze sobą w kontrastujących zestawieniach. Jeszcze jeden element czyni to wyposażenie wyjątkowym – podłużny prążek, który nawiązuje do tradycyjnych koców wełnianych, z których korzystają członkowie plemienia Basotho. Ręcznik jest bardzo płaski, dzięki czemu zajmuje mało miejsca w walizce.
  • Tawulo – ten model zaprojektowaliśmy, czerpiąc inspiracje z Afryki od tkaczy z zachodniej części tego kontynentu. Tawulo to skomplikowane wzory, za to jednolita kolorystyka. Tradycja tworzenia podobnych wyrobów sięga czasów, kiedy do Afryki zaczęli przybywać kupcy z innych części świata. To kolejny ręcznik, który dzięki niskiej wadze i szybkiemu schnięciu doskonale sprawdza się w podróży.

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem na naszej stronie. Przypominamy, że ręczniki występują w różnych rozmiarach – zarówno w wersji do rąk, jak i okryć kąpielowych. Można łączyć je ze sobą, aby tworzyć dopasowane komplety. To wyposażenie, którego właściwości cieszą nie tylko podczas wakacji. Warto korzystać z nich również na co dzień we własnej łazience.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code

Najczęściej kupowane

Nowe produkty
Tagi