W moim domu pachnie mgiełką do pościeli

W moim domu pachnie mgiełką do pościeli

Wrzesień, dzieci poszły do szkoły, do przedszkoli. Zaczyna się nowy tydzień, miesiąc, rok szkolny i tak jakoś wieje nowymi wyzwaniami i planami. Niestety dziś jest pochmurno i ciemno, sennie jakoś. I a propos spania opowiem o Mgiełce do pościeli produkcie G&G.

Produkt o nazwie mgiełka do pościeli wchodzi na rynek szumie i śmiało. Marka Godding & Godding też oczywiście ma w swojej ofercie. 

A dlaczego Mgiełka do pościeli G&G jest tak wyjątkowa? 

To wymaga szerszego omówienia. Zaparzcie rooibosa i miłej lektury. 

Mgiełka do pościeli to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Oczywiście jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczona do odświeżania pościeli przed snem. Jednak, nazwa może być też myląca. Zapytałam sporą grupę klientek, które kupiły ten produkt o to, do czego używa mgiełki. Wyobraźcie sobie, że zastosowań jest wiele np. jako odświeżacz w samochodzie. Nie trzeba używać mocnych syntetycznych zapachów dyndających się przy lusterku, wystarczy spryskać delikatnie tapicerkę lub rozpylić mgiełkę przy wywietrznikach. Znacie zapach pościeli w szafie, która mimo, że jest czysta, wyprana, ale rzadko używana. Jest to zapach już niekoniecznie świeży, wtedy można spryskać pojedyncze warstwy tkanin. Odświeży pięknie atmosferę w szafie. 

A propos szafy, Mgiełka do pościeli świetnie sprawdzi się jako zapach do garderoby. Jest to neutralny produkt, zapach doskonale pasuje zarówno do żeńskiej jak i męskiej szafy. Świetnym pomysłem jest zastosowanie Mgiełki do pościeli jako nawilżacza tkanin podczas prasowania. Pięknie pachnie i tkaniny na długo zachowują tajemniczy zapach Afryki. Pięknie o tym opowiedziała Ania na Instagramie https://www.instagram.com/taannamadwochsynow/. Poza tymi wszystkimi zastosowaniami, o których opowiedziałam Mgiełką do pościeli spryskuję poduszki i koce w salonie. Uwielbiam ten klimat, gdy zawinięta w pachnący koc oglądam filmy lub czytam książki. I ostatnie zastosowanie o jakim rozmawiałam z klientami to jako chłodząca mgiełka do ciała. 

Przyznam szczerze, że nawet nie byłam tym jakoś mocno zaskoczona. Mgiełka do pościeli ma świetny skład. W skład mgiełki do pościeli wchodzi między innymi jedwab i w zależności od serii olej z Baobabu, olej kwiatu lotosu, Aloe vera, Trawę cytrynową, Rooibos, Dziką róże, Marulę i Mandarynkę. Dostępna jest w czterech wariantach takich jak Baobab, Fynbos, Aloe, Marula. 

Mam w domu dwa cudowne i kochane psy. I zanim zaczęłam stosować w domu mgiełkę upewniłam się, czy moim psom nie będzie przeszkadzał jej zapach. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zapach dla psów jest neutralny. To też ważne, aby nie serwować zwierzakom mocnych doznań zapachowych. 

Używam jej często, ona nadaje zapach w moim domu. 

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code

Najczęściej kupowane

Nowe produkty
Tagi