Zalety korzystania z mgiełki do pościeli

Zalety korzystania z mgiełki do pościeli

Przyjemny zapach zdecydowanie ułatwia zasypianie. Dlatego coraz więcej osób korzysta z mgiełek przeznaczonych do pościeli. To jednak niejedyny powód, dla którego warto stosować ten kosmetyk. Jakie inne atuty posiada mgiełka, jaką można stosować do poduszek i kołder?

Świeżość

Mgiełki przydają się szczególnie w czasie lata. Sprawiają, że odczuwane temperatury nie są tak wysokie, co pozytywnie wpływa na jakość snu. Mgiełka przynosi ukojenie tym, dla których upał jest niezwykle męczący. Warto stosować ją w pokoju dziecięcym lub podarować w prezencie seniorowi.

Mgiełka do pościeli

Uniwersalność

Mgiełki występują w różnych wersjach zapachowych. W naszej ofercie do wyboru są takie aromaty jak:   • aloes – subtelny i przywołujący skojarzenia z naturą, • baobab – przynoszący natychmiastowe orzeźwienie, • marula – słodka i jednocześnie delikatna, • fynbos – egzotycznie uwodzicielski.   Nazwa ostatniej propozycji zapachowej dla wielu klientów brzmi dość tajemniczo. Dlatego staramy się nieco przybliżyć charakter tego aromatu. Fynbos to nazwa formacji roślinnej, która występuje w Kapsztadzie. W jej skład wchodzą zapachy takie jak pelargonia, amarylis oraz kliwia. Bogactwo mieszanki sprawia, że w powietrzu roznoszą się różne nuty zapachowe. Jest ona polecana szczególnie w sypialni lub salonie, jako że działa kojąco i odprężająco.

Różnorodność

Mgiełki występują w różnych wersjach zapachowych. W naszej ofercie do wyboru są takie aromaty jak:

  • aloes – subtelny i przywołujący skojarzenia z naturą,
  • baobab – przynoszący natychmiastowe orzeźwienie
  • marula – słodka i jednocześnie delikatna
  • fynbos – egzotycznie uwodzicielski

Nazwa ostatniej propozycji zapachowej dla wielu klientów brzmi dość tajemniczo. Dlatego staramy się nieco przybliżyć charakter tego aromatu. Fynbos to nazwa formacji roślinnej, która występuje w Kapsztadzie. W jej skład wchodzą zapachy takie jak pelargonia, amarylis oraz kliwia. Bogactwo mieszanki sprawia, że w powietrzu roznoszą się różne nuty zapachowe. Jest ona polecana szczególnie w sypialni lub salonie, jako że działa kojąco i odprężająco.

Stworzenie odpowiedniego nastroju

Zapach mgiełki można dopasować do danego wnętrza również w zależności od tego, jaki nastrój chce się w nim uzyskać. W sypialni zazwyczaj szuka się odprężenia, które pozwoli zapomnieć o stresach całego dnia. W salonie zapach powinien być częścią eleganckiej atmosfery. Z kolei kuchnia i łazienka wymagają wysokiej jakości mgiełek, które pozwolą zneutralizować unoszące się w nich aromaty.

Lepszy sen

Korzystanie z mgiełki sprzyja zasypianiu. Wystarczy zdecydować się na wersję z dodatkiem kwiatowych aromatów. Dobrym rozwiązaniem jest produkt na bazie maruli albo fynbosa. Pościel należy popsikać tuż przed pójściem spać albo kilka razy w ciągu dnia. Przyjemny aromat powinien utrzymać się przez całą noc.

Trwałość

Zastosowanie wysokiej jakości składników sprawia, że nasze mgiełki zapachowe odznaczają się wysoką trwałością. Oznacza to, że ich zapach pozostaje na pościeli przez długi czas. Dzięki temu nie trzeba używać ich aż tak często. Stosowanie mgiełki pozwala również na rzadsze pranie pościeli jedwabnej, dlatego służy ona w niezmienionym stanie przez długi czas. Zakup mgiełki można potraktować niczym inwestycję w utrzymanie bielizny łóżkowej w jak najlepszym stanie.

Wygoda stosowania

Mgiełkę już teraz można zamówić wraz z kompletem pościeli. Została ona umieszczona w poręcznej buteleczce z wygodnym atomizerem. Używanie jej nie sprawia najmniejszych trudności. Polecamy regularne stosowanie, dzięki któremu każda noc to wyjątkowe doznania zapachowe.

Dostosowanie do jedwabnej pościeli

Wszystkie poduszki i kołdry wykonane z jedwabiu wymagają specjalnego traktowania. Nasza mgiełka została stworzona w ten sposób, aby można było ją stosować również do kompletu wykonanego z delikatnego jedwabiu. Doskonale nadaje się jednak również do innych tkanin.

Co jeszcze znajduje się w naszej ofercie?

Naszą specjalnością jest pościel wykonana z jedwabiu. W ofercie posiadamy rozmaite modele poduszek i kołder, a także koce i ręczniki wykonane z ekologicznej bawełny. Wszystkie produkty powstają z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu odznaczają się delikatnością, a jednocześnie są niezwykle wytrzymałe. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem na stronie.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code

Najczęściej kupowane

Nowe produkty
Tagi