Mia Mèlange - producent z Południowej Afryki

Mia Mèlange - producent z Południowej Afryki

To jedna z trzech marek, którą mam zaszczyt dla Was sprowadzać z Południowej Afryki. Znalazłam ją przez przypadek. Jak zwykle w wolnej chwili przeglądałam mój ulubiony magazyn Visi.
To była miłość od pierwszego wejrzenia.
Zaczęłam poszukiwać producenta i poznawać flozofę frmy i już wiedziałam na pewno, że to jest to.

Mia Mélange – wysokiej jakości produkty bawełniane

W Mia Mélange jak sami o sobie mówią starają się tworzyć wysokiej jakości ręcznie wykonane produkty, wykorzystując najlepsze lokalne materiały, jakie mogą znaleźć. Robią to z największą uwagą i precyzją. Każdy z produktów jest starannie zaprojektowany i wyprodukowany z wielką starannością i dbałością o szczegóły. Zespół Mia Mèlange wierzy w jakość zamiast ilość i w miarę możliwości woli pracę ręczną niż maszynową. Projekty inspirowane są zamiłowaniem do natury, faktury, naturalnych materiałów i starożytnych technik rzemieślniczych. Projektanci lubią łączyć je wszystkie, aby stworzyć nowoczesny i funkcjonalny design. Oferta obejmuje koszyki z linami bawełnianymi, doniczki  z bawełnianych lin, torby i wiele więcej! Mia Mélange wierzy we wzmacnianie pozycji kobiet i tworzenie dla nich możliwości. Jako pasjonaci naszej lokalnej społeczność, starają się tworzyć miejsca pracy dla kobiet wcześniej bezrobotnych w tym regionie. W studio w Stellenbosch jest zespół cenionych rzemieślników, którzy są starannie przeszkoleni i posiadają duże umiejętności życiowe.

W Mia Mélange wykorzystywane są lokalne materiały. Produkty wykonane są w 100% z bawełny. Bawełna jest uprawiana lokalnie w Afryce Południowej przez rolników, którzy są członkami Better Cotton Initiative (BCI). Przędze są przędzone w południowoafrykańskich fabrykach. Lina jest pleciona lokalnie w Kapsztadzie.

Kosze Mia Mélange są wykonywane w 100% ręcznie w Stellenbosch w RPA.

Wartości marki Mia Mélange

Marka Mia Mèlange kieruje się tymi samymi zasadami co ja:

• wspiera lokalną ludność, kobiety,
• wytwarza produkty wg Fair Trade,
• ważniejsza dla nich jest jakość nie ilość,
• dokładają starań, aby produkcja była jak najmniej szkodliwa dla planety,
• produkty od projektu poprzez wykonanie aż do gotowego produktu pochodzi z RPA.

To wystarczyło mi do zakochania się w marce. Kiedy nawiązaliśmy kontakt z producentem i dostałam katalog oraz opisy produktów już mnie mieli. Każdy jeden produkt wart był swojej ceny i uwagi.

Jestem prawdziwą fanką marki Mia Mèlange, naprawdę szczerze ją polecam.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code

Najczęściej kupowane

Nowe produkty
Tagi