Dlaczego jedwab i Godding&Godding

Dlaczego jedwab i Godding&Godding

 

Jaka jestem 

Wieloletnia praca w branży kosmetycznej nauczyła mnie słuchać i rozpoznawać potrzeby kobiet. 

Sama jestem kobietą i lubię dbać o siebie, ale przede wszystkim lubię czuć się ze sobą dobrze. Nie robić nic na siłę, czerpać przyjemność z każdej minuty dnia i celebrować wieczory po całym dniu pracy oraz zaczynać dzień z zadowoleniem i ciekawością co mi przyniesie. Jestem perfekcyjnie niedoskonała i dobrze mi z tym, popełniam błędy, odnoszę sukcesy, jak każda z nas.

Wiem, że dla wielu zabieganych kobiet spokojne wieczory czy poranki to prawdziwy luksus, gorąca aromatyczna kąpiel z książką i lampką wina czy rano gorąca kawa z rodziną przed pójściem do pracy. Od dziecka wiem, że kobiety są silne i odważne, ale też delikatne i wrażliwe,  cenią sobie harmonię i spokój. 

Podróżując po Południowej Afryce poznałam takie miejsce, które pozwala kobietom poczuć się kobieco. Zakochałam się w tym. Postanowiłam, że przywiozę ten luksus nam, wspaniałym Polkom. 

My Polki jesteśmy wyjątkowe, z resztą jak wszystkie kobiety na świecie. Doceniamy rzeczy ważne i piękne. Widzimy je. 

Firma Godding & Godding doskonale do nas pasuje. Jest połączeniem delikatności i siły jedwabiu, pozwala poczuć się luksusowo cały dzień bez wyrzeczeń. Dlatego postanowiłam połączyć moje trzy ogromne pasje tj. Afryka, fotografia i życie w zgodzie ze sobą i otaczającą naturą, a to daje mi G&G. Mam ogromną nadzieje zarazić swoim entuzjazmem i miłością do G&G jak najwięcej kobiet, aby codziennie rano czekały z uśmiechem na każdy dzień. 

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code

Najczęściej kupowane

Nowe produkty
Tagi