Koc vrou - vrou

Koc vrou - vrou

Afryka od zawsze jest ogromną inspiracją dla designerów, kucharzy, malarzy i innych twórców. 

I tak też dzieje się z projektantami Mungo między innymi Leonore.

Okolice, w której znajduje się firma Mungo bogata jest w gęste dziewicze lasy, skaliste wzgórza i błękit oceanu. 

Pewnego dnia Leonore wróciła do biura Mungo zainspirowana ostatnią przygodą po przepięknym wybrzeżu Garden Route. Zaczarowana skalistymi wychodniami okolicy, gęstymi lasami i burzącymi się morzami, przyszła do biura projektowego Mungo z odnowioną paletą jednego z najlepiej sprzedających się koców - Vrou Vrou.

"Okolica Garden Route oferuje niesamowitą paletę kolorów, w tym gęste lasy, teksturowane ściany skalne i wspaniałe baseny pływowe, w których możesz znaleźć najwspanialszą gamę kolorowych ukwiałów. Inspiracją dla koloru Vrou Vrou jest mieszanka wszystkich tych terenów - głęboka zieleń lasu połączona z dziewiczymi odcieniami z płytkich basenów, przerywana jasnopomarańczową gwiazdą morską, która stała się synonimem skalnych basenów Przylądka Zachodniego." Leonore Schroeder

W nowej kolorystyce Cypress ciepłe i chłodne odcienie łączą się, tworząc gobelin z pomarańczy, błękitów i zieleni przypominający krajobraz. Nazwa koca pochodzi od wiecznie zielonego drzewa Cypress. Jego gruby splot teksturowy zapewnia przytulny komfort w chłodniejsze miesiące. Tkany z czystej bawełnianej przędzy  o strukturze pocket-weave (podwójny splot) tkanina Vrou Vrou sprawdza się wyjątkowo dobrze również jako oddychająca letnia narzuta na łóżko. W letnie dni idealnie wpasowuje się w klimat plażowania i pikników spełniając rolę koca. 

Jestem pewna, że koc vrou - vrou Cypress skradnie polskie serca tak samo jak zrobiła to w Afryce. 

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code

Najczęściej kupowane

Nowe produkty
Tagi