Oda do wafla

Oda do wafla

Kiedy Mungo tworzy i powołuje do życia nowy splot i produkt kieruje się myślą że: forma musi podążać za funkcjonalnością. 

Być może dlatego trwały i ponadczasowy splot waflowy znalazł zastosowanie w klasykach Mungo takich jak ręczniki kąpielowe, kuchenne i w kocach vrou-vrou.

Splot waflowy bowiem jest nie tylko praktyczny, ale jest też wizualnie zachwycający. 

Tkanina o splocie waflowym to tkanina z nieckowatym, kwadratowym wzorem. Uwydatnione krawędzie wokół zagłębionych kwadratów lub rombów nadają wzorowi wygląd plastra miodu lub gofrów. Różne głębokości i wielkości kwadratowych kieszonek decydują o grubości i gładkości tkaniny.

Materiał o drobnym splocie waflowym zawierającym małe kwadraty, powoduje, że tkanina jest niezwykle lekka i delikatna. Ten rodzaj splotu często tworzy szybkoschnące ścierki, a także dobrze sprawdza się w przypadku letnich szlafroków. Tkanina o średniej grubości jest powszechnie stosowana we wszystkich rodzajach ręczników. 

Tkanina o splocie waflowym zapewniając ciepło i izolację ma właściwości termiczne. Dzięki kieszonkowym zakamarkom zatrzymuje ciepło i daje komfort podczas wypoczynku. 

Splot o strukturze plastra miodu oferuje znacznie większą powierzchnię materiału zapewniając przepływ powietrza ułatwiający szybsze odparowywanie wody i wysychanie.  

Wycieranie naczyń, osuszanie rąk podczas gotowania w kuchni jest o wiele łatwiejsze dzięki waflowym ściereczkom Mungo. Szybkoschnący, chłonny splot waflowy w połączeniu z mocną przędzą bawełnianą stanowi idealne połączenie naszych wytrzymałych ścierek kuchennych.

Waflowy splot nadaje magii naszemu ukochanemu kocowi Vrou Vrou dodając tekstury i zatrzymując ciepło dzięki kieszonkowym zakamarkom. Koc wydaje się być trójwymiarowy zmieniając kolory w zależności od jego ułożenia.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code

Najczęściej kupowane

Nowe produkty
Tagi